a

Valentiono – це незмінна якісна кухня, сервіс та святкова атмосфера.

chefs-hatРесторан Valentiono — одне з найкращих місць в Чернівцях для проведення банкетів, святкування весілля, веселих сімейних свят, корпоративних вечірок.

Причин декілька: чудова кухня і сервіс, місткі банкетні зали, наявність міні сцени та зала для танців, зручний під’їзд та цілодобовий паркінг.

Банкетні зали Valentiono затишні, але просторі. Сучасна, зручні меблі: на столах – білосніжні скатертини, на стільцях – ошатні чохли. Особливу атмосферу створюють непомітні на перший погляд акценти – камін з янголятами, і розписи на стінах картини кохання та квітів, зроблять Ваш вечір не повторним.

Велика банкетна зала готова прийняти до 60 гостей.

Якщо ви плануєте менш масштабний захід, оберіть малий банкетний зал, на 10 запрошених гостей.

В великому залі розмістилася респектабельна барна стійка. Сидячи за затишним столиком, тут можна відпочити від святкової метушні.

В меню банкетного залу Valentiono — смакота європейсько та української кухні: фарширована рибка різних видів (в т. ч. осетер та щука), традиційні крученики, салати… Не залишить байдужими гостей і м’ясна нарізка — буженина, домашня ковбаса, язичок…

Весь вечір Вас будуть обслуговувати досвідчені офіціанти, а розважитимуть запрошені тамада чи музиканти – спеціально для них в банкетному залі передбачена сцена. Близькість транспортної розв’язки і відсутність пробок дозволять Вашим гостям прибути вчасно на свято без запізнень

Пропозиція:

Бізнес-ланчі, проведення банкетів, жива музика, проведення весілля, проведення свят, заходів.

Замовити банкетний зал можна за телефонами:table

 

+38(050) 541-37-40

+38(050) 511-11-80

Кількість банкетних залів:

 

Великий зал (60 персон, фуршет 100 персон)

Малий зал (10 персон)

 banket